top of page

LabMind Neden Var?

İnsanların hayatından ilham alır

Hepimiz yeni şeyler yapma, potansiyelimizi keşfetme ve değer üretme motivasyonuna sahibiz. İş dünyasının rutininde ve yoğun operasyonlarının arasında kendimizi farklılaştırmanın yollarını arıyoruz. Lab-Mind olarak gerçek potansiyelimizi açığa çıkartacak, bizleri inovasyona hazırlayacak "öğrenme, hayal etme ve harekete geçme" düşüncesi geliştiriyoruz. 

VİZYONUMUZ

Bugünden geleceği inşa edecek düşünce yapıları geliştirmek

MİSYONUMUZ

İnsanların henüz karşılanmamış ihtiyaçlarını keşfetmek ve söylenilmeyeni duymak

WhatsApp Image 2022-01-27 at 14.22.41.jpeg

Mustafa Aydın, Kurucu

Mustafa Aydın, 2009 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. İş hayatında 2007 yılında Yalın Enstitü’de Yalın Düşünce Öğretim Tasarımcısı olarak başlayan Mustafa Aydın, kariyerine kargo, telekomünikasyon, havacılık, perakende ve üretim gibi sektörlerde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla devam etti.

 

Çalışma hayatı boyunca “İnsan Odaklı Yenilikçi Çözümler” geliştirmeye odaklandı. Bu doğrultuda LC Waikiki şirketinde 4 yıl boyunca Design Thinking eğitmen ve mentörlük çalışmaları yaptı. Sistem, süreç, ürün ve hizmet geliştirme odağında farklı 150'ye yakın Design Thinking projeleri ve çalışmaları gerçekleştirdi. Perakende, Otomotiv, Teknoloji, Üretim, Sağlık, İlaç başta olmak üzere farklı sektörlerde Design Thinking projeleri gerçekleştiriyor.

 

“Hayata dokunacak potansiyelleri keşfetmek” misyonuyla Türkiye’de birçok üniversite, teknopark ve kuluçka merkezine bu alanlarda mentörlük ve danışmanlık çalışmaları gerçekleştiriyor.

Equilibrium Sağlık Yönetimi Vakfı ile Sağlıkta İnovasyon çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye'nin en büyük alanına sahip, savunma sanayi odaklı ve Derin Teknoloji alanında önemli çalışmalar yapan İstanbul Teknopark’ta Startup Mentorluk çalışmaları yapmaktadır.  

  • LinkedIn
  • Instagram

Partnerlerimiz

1603801091502.jfif

Ali Özçukurlu

AR-Ge ve Ürün Geliştirme Mühendisi

1548694394557.jpg
1639902217187.jpg
1577344178273.jpg

Güven Karaöz

Merve Aydıner

Oğuz Aslan

İnovasyon Stratejisti / İş Modeli Tasarımcısı / Startup Mentoru

Inovasyon, Tasarım & Dijital Ürün Geliştirme Danışmanı

İnovasyon ve Girişimci Danışmanı, Eğitmen

Logo.jpg

İstanbul, Türkiye

bottom of page